מרפאת שיניים באור יהודה

מרפאת שיניים באור יהודה - תמונה ראשית - ד״ר מאיר ממרייב

מחפשים מרפאת שיניים באור יהודה?

לא רוצים להתפשר על פחות מהטוב ביותר? אתם צודקים. הפה שלכם יקר מידי וכל שן חייבת לקבל את הטיפול המקסימלי כדי לתפקד היטב ולשרת אתכם נאמנה עד 120. 

אנחנו כאן עם המלצה חמה על רופא שיניים באור יהודה. רופא שיחזיר לכם את החיוך לפנים.

מרפאת שיניים באור יהודה בהנהלת ד"ר מאיר ממרייב

מרפאת השיניים באור יהודה היא מרפאה ייחודית המציעה את כל סל הטיפולים הנדרשים למען בריאות הפה. זה כולל בדיקה ואבחון מקיפים של הפה והשיניים. ביצוע טיפולים משמרים, סתימות, יישור שיניים, הלבנת שיניים וכמובן גם טיפולי שיניים מעמיקים יותר כמו טיפולי שורש שדורשים ידע מקצועי של מומחים ואנשי מקצוע בתחום. מעבר לכל זה ישנה גם נבחרת המומחים המציעה את הטיפול המקצועי לשיקום הפה. רפואת שיניים אסתטית ושיקומית.

איך לבחור רופא שיניים אור יהודה?

נדמה שאין מי שלא מכיר את הסיטואציה הזו אשר בה הוא נתקף כאבי שיניים חזקים מאוד והוא זקוק לרופא שיניים כאן ועכשיו.

הבעיה היא שאם אין לנו רופא שיניים שאנחנו מכירים אותו וסמוכים עליו, אנחנו צריכים בתוך המצב הזה להתחיל לברר ולבחור. 

אז קודם כל, אסור להגיע למצב כזה אשר בו אנחנו זקוקים לטיפול חירום ואין לנו מושג אל מי לפנות. חשוב תמיד להקפיד על ביקורת תקופתית אצל רופא שיניים כך שברוב המקרים לא יקרה מצב כזה של כאבי תופת הדורשים מענה דחוף ומידי.

אבל אם לא עשיתם את זה ואתם רוצים לקבוע תור אצל רופא השיניים, חשוב שתבררו מעט לפני שאתם פונים אל רופא זה או אחר. עליכם לבדוק כי ממדובר ברופא מומחה שעבוד בתחום הזה וצבר ניסיון עשיר במקצוע. כדאי לבדוק מול פציינטים אחרים של אותו רופא ולנסות להתרשם מהרמה המקצועית של הרופא כמו גם מהרמה האנושית שלו. יש לשני הפרמטרים הללו משמעות רבה לגבי אופי הטיפול והתחושה שלכם תחת ידיו המקצועיות.

למה לבחור בד"ר מאיר ממרייב?

אם אתם מחפשים רופא שיניים באור יהודה, כדאי שתכירו את ד"ר מאיר ממרייב.

  • מדובר ברופא מומחה שסיים את לימודיו כבר לפני מעל 20 שנה.
  • ד"ר ממרייב מציע את שירותיו גם בתחום האסתטיקה הדנטלית כשזה כולל את כל הטיפולים לשיקום הפה. שיקומים מורכבים עברו תחת ידיו עם תוצאות מוצלחות במיוחד.
  • ד"ר ממרייב מבצע גם טיפולי שיניים בהרדמה מלאה כאשר השירות מוצע לכל מי שסובל מחרדה דנטלית.
  • ד"ר ממרייב אף מקפיד לעבור השתלמויות מקצועיות בעולם הגדול על מנת להתעדכן בכל החידושים הקיימים בתחום.

ד"ר מאיר ממרייב - מרכז לרפואת שיינים

השתלת שיניים באור יהודה – השיטה של ד"ר מאיר ממרייב

ד"ר ממרייב עוסק כאמור בכל הנושא של שיקום הפה ושל שתלים דנטליים כאשר הדגש הוא דיוק ואיכות תוך קיצור ההליכים על מנת שכל ההשתלה תוכל להתבצע באופן מהיר עם תוצאות מהירות.

המומחיות של ד"ר ממרייב נעוצה ביכולת שלו לבחור לכל מטופל את השיטה הכי מתאימה וגם הכי מוצלחת עבורו מה שיוביל בסופו של דבר לתוצאות הטובות ביותר.

נבחרת מומחים של המרכז לרפואת שיניים אסתטית ושיקומית – מרפאת שיניים באור יהודה רוצים לשמוע עוד על טיפולי רופא שיניים פרטי באור יהודה? מחפשים מידע על השירותים והטיפולים הקיימים? אתם מוזמנים להכיר את מרפאת המומחים שמציעה את כל השירותים ואת כל הטיפולים לרפאות שיניים אסתטית ושיקומית.

אתם תצאו עם חיוך חדש, שיניים בוהקות וביטחון עצמי הרבה יותר גבוה.

מרפאת שיניים באור יהודה

תוכן עניינים
ד"ר מאיר ממרייב
ד"ר מאיר ממרייב

ד"ר מאיר ממרייב הינו בעל תואר דוקטור לרפואת שיניים (DMD) והינו גם המנהל הרפואי של חברת השתלים הדנטליים קורטקס Cortex.
לד"ר מאיר ממרייב יש למעלה מ-25 שנות ניסיון והוא מנהל את המרכז לרפואת שיניים אסתטית ושיקומית בקניו עזריאלי - אור יהודה.
מזה שנים, ד"ר מאיר ממרייב עוסק רבות בתחומי האסתטיקה הדנטלית, לרבות שיקום פה. יש לו ניסיון רב בביצוע של שיקומים מורכבים, והוא מוסמך לבצע טיפולי שיניים בהרדמה כללית.
בכדי להתעדכן בכל החידושים בעולם רפואת השיניים בכלל, והשתלות השיניים בפרט, ד”ר ממרייב מקפיד לעבור השתלמויות מקצועיות בחו”ל.

מידע מקצועי נוסף

בורג שתל נפל מה לעשות  תמונה ראשית

בורג שתל נפל: מה לעשות?

תכליתו ותפקידיו של בורג שתל לשיניים תכלית בורג שתל לשיניים הוא רכיב חיוני של שתלי שיניים, שמטרתם להחליף שיניים שנשרו או נעקרו.  ברגי השתלים משמשים

מידע נוסף »

השתלת שיניים ללא כאבים

ככל שרפואת השיניים ובמיוחד השתלות השיניים הולכים ומתקדמים, כך השתלת שיניים ללא כאבים הופכת לאפשרות מוחשית. טיפולי השתלות שיניים היו בעבר שם נרדף לאי נוחות

מידע נוסף »
השתלת שיניים ד״ר מאיר ממרייב - תמונה ראשית

השתלת שיניים

נראות השיניים וחלל הפה הם חלק בלתי נפרד מהעניין, אך למרבה הצער – לא כולם נולדו עם הגנטיקה של השיניים המושלמות, בעוד כי חלק מהאנשים

מידע נוסף »

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​